2024/02 Thajsko (únor 2024)

Dvě týdenní freedivingové akce  v Thajsku.

To nejlepší ze západního pobřeží.

Termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
10 000 Kč / ks
Dostupnost: Volná místa (7 ks) Volná místa (7 ks) Zvolte variantu
Kód: 570/KOH3 570/KOH4 Zvolte variantu

Detailní popis produktu

CO OD TOHO ČEKAT?
Mrkni na tohle video. ;)

 

Thajsko mám rád. Žil jsem tam pár let. 
Ačkoli je v Thajsku bezpočet nádherných míst, jsou místa, na který se rád vracím.
A tam bych vás chtěl vzít...


Koh Lipe & Koh Adang (5.-11.2.)

Koh Lipe byl můj druhý domov. Ze všech ostrovů v Thajsku jsem na něm žil nejdéle. Tady jsem se učil potápět. Zdejší reefy patří k nejhezčím v Thajsku. Lipe je turistický ostrůvek uprostřed národního parku, 70 km od pevniny. Okolní ostrovy jsou neobydlené. Dokonalá kombinace kulturní diverzity a panenské přírody. 

Polovinu týdne strávíme na Lipe, polovinu na sousedním Koh Adangu (15 minut na člunu). Na Koh Lipe jsou všechny druhy ubytování od luxusních hotelů po skromné bungalovy. Na Koh Adangu budeme spát pod širákem v hamace v kempu.

Pod vodou se můžete těšit na tvrdé i měkké korály a spousty rybiček. Nad vodou na krásné ostrůvky. Adang je příroda a klid bez lidí a civilizace (teda... jsou tam záchody i sprchy a taky jedna restaurace, ale člověk si přijde mnohem víc v kontaktu s přírodou). Lipe je malý ostrůvek, který se dá za dvacet minut přejít z jedné strany na druhou. Spousta restaurací, masážních salónů, barů i kaváren a tři nádherné pláže. Potápět můžeme ze břehu i z loďky.Koh Phi Phi & Koh Lanta (19.-25.2.)

Koh Phi Phi je známé jako párty ostrov. A já jsem moc rád, že jsme tam našli krásné klidné ubytko s infinity bazénem. Na ostrůvku najdete bezpočet restaurací, barů i masážních a tetovacích salónů, pod vodou nádherné šnorchlovací a potápěcí spoty. Krom reefů je tam taky vrak lodi Kled Kaew. Dokonalá kombinace potápění, chillu a nočního vyžití pro divočejší povahy.. a zároveň klid a pohoda pro ty, kteří na party moc nejsou. 

Druhou polovinu týdne strávíme na Koh Lantě, která je mnohem větší a vzdušnější než Phi Phi. Čekají nás výlety na skútrech na nádherné pláže kolem ostrova a potápěcí výlety na krásné reefy, vrak vlaku a naprosto boží jeskyně.

Mrkněte na videa:


 

 

Cena zahrnuje freedivingový trénink na místě libovolné intenzity a hloubky včetně přápadné AIDA certifikace.

Letenky si každý kupuje sám, sraz je vždy až na místě v přístavu. Pokud se ve skupině přihlášených domluvíte, doporučuju cestovat společně.

Ubytování by bylo fajn booknout ve stejném rezortu, nebo alespoň nedaleko od sebe. To už se domluvíme ve skupině přihlášených. Ubytko si každý hradí sám.

Výlety na lodi nejsou v ceně kurzu, nejsou povinné, ale doporučuju je nevynechat, protože to nejzajímavější je obvykle kousek lodí. Na loď se skupina skládá. Instruktor za své místo na lodi neplatí. 


Budete-li mít jakékoli dotazy, jsem k dispozici na telefonu. :)

608967349

Těším se na vás a naše společné zážitky v Thajsku.

 

Honza

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: