2024/03 Bali a Raja Ampat (březen 2024)

Tady už je PLNO, ale co takhle Papua nebo Togeany v dubnu?

 

Položka byla vyprodána…
15 000 Kč / ks
Dostupnost: Už je plno
Kód: 222
2024/03 Bali a Raja Ampat (březen 2024)

Detailní popis produktu

Termín: březen 2024

Předběžně v březnu 2024 se chceme znovu vrátit do Indonésie. Doporučuju min. 2 týdny čistého času na místě, ale v zásadě je to na tobě, na jak dlouho přijedeš.

Pojededeme kombo Bali-Raja (10 dnů & 20 dnů), takže si můžeš naplánovat expedici podle toho, kam tě to láká víc a kolik máš dovolené.

Bali je Ostrov bohů, s nádhernou hindu kulturou, tisíci chrámy a moc pěkným potápěním, pokud víš, kam jít. Jih Bali je jedna velká konurbace bez zeleně. Ale my, my pojedeme na severo-východ. Krásné korály, vraky a pokud bude zájem, tak i výlet na manty na vedlejším ostrově. A abyste viděli z Bali víc než jen vodu, půjčíme si skútry a trochu si to tam taky projedeme. Stojí to za to. Vodopády, vulkány, výhledy... no prostě je to krásný.

Raja Ampat je mimo civilizaci. Je to místo s největší podmořskou biodiverzitou na světě. Cesta tam trvá cca 2 dny z ČR a den z Bali, ubytování jsou dřevěné chatky s matrací a moskytiérou, žádné restaurace, žádné bary, žádné silnice. Žádná WiFi, jen tu a tam 4G na mobil, žádná klimatizace a většinou ani větrák. Elektřinu místní pouštějí z generátorů jen na několik hodin po západu slunce. Takže co čekat? Klid a divukrásnou přírodu.

Navštívíme několik ostrůvků ze souostroví Raja Ampat, budeme se potápět na nejkrásnějších korálových útesech, uvidíme želvy, žraloky a s trochou štěstí i manty a dugongy.

Letenku si každý kupuje samostatně, ale obvykle vychytáme nějakou akční letenku a řekneme si o ní mezi sebou, abychom letěli spolu a za levno. Takže pokud chceš jet, ozvi se, ať se k tobě dodatnou informace.

Max. 10 lidí.

Cena za trénink a organizaci: 15 000 Kč/os za Bali nebo Raja Ampat samostatně, 20 000 Kč za obojí dohromady.

Zálohy/platby/storna: Nevratná záloha 7500 Kč splatná do konce srpna, druhá platba 7500 Kč splatná do konce prosince je vratná při stornu účasti min. 30 dnů před odjezdem. Tyhle podmínky musím zavést, abych nemusel zdražit. Množily se případy rušení účasti na poslední chvíli.

Celková cena cca 60 000 Kč (doprava, víza, vstup do národního parku, ubytování, strava, trénink).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: