DeepSpot (Polsko) 17.-22.7.2023

Tréninkový týden pro všechny, kteří chtějí nabrat hloubku, pro začátečníky i pokročilé.
 
 Naučte se potápět 20, 30 i 40 m hluboko na jeden nádech (kurzy AIDA 2, AIDA 3, AIDA 4).
 
CENA: 5000 Kč je nevratná rezervační záloha za účast na akci, konečná cena závisí na zvoleném typu kurzu a počtu tréninků.

 

Volná místa k dispozici - pro přihlášení napiš na info@freedivepraha.cz

5 000 Kč / ks
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 126
DeepSpot (Polsko) 17.-22.7.2023

Detailní popis produktu

 ZAČÁTEČNÍCI
I jako úplní začátečníci můžete absolvovat kurz do 20 m (AIDA 2) a navazující tréninky. Reálné je se za týden perfektně zabydlet v hloubkách kolem 20 m s ploutvemi i bez. Hlavně se naučíte být dobrými parťáky pro ostatní freedivery a provádět záchrany z hloubky 10 m s ploutvemi i bez ploutví. Předchozí zkušenosti s freedivingem nejsou nutné, ale pokud předem absolvujete Úvod do Freedivingu a pár tréninků nebo dokonce certifikace AIDA 2 pool, budete mít velkou výhodu.
 
 Absolventi AIDA 2 pool
Už máte za sebou více než dvě třetiny kurzu AIDA 2 a pravděpodobně vám budou stačit 1-2 dny k zabydlení se v hloubkách 12-20 m a dosažení certifikace AIDA 2. Pak můžete navázat kurzem AIDA 3 a objevovat pásmo 20-30 m nebo trénovat, hrát si a zlepšovat se v pásmu do 20 m.
 
 Freediveři AIDA 2
Jestli už máte AIDA 2 (nebo ekvivalent jiné freedivingové školy), ověříme, že máte těch 20 m opravdu v malíčku a začneme s kurzem AIDA 3, tzn. vydáme se za dobrodružstvím a sebepoznáním v hloubkách 20-30 m. Jsou to hloubky do kterých se neplave. Tam už se padá volným pádem. A o tom to je... nadechni se, zavři oči a leť.
 
 Freediveři AIDA 3
Ty z vás, kteří už máte AIDA 3, čeká poslední žákovský stupeň AIDA 4 - asistent instruktora. Je to kurz, který vás posune do pásma 30-40 m, do pásma, kde je tlak vody cítit už trošku víc, do pásma, kde je potřeba trošku zapracovat na vyrovnávání tlaku i na psychice, aby vše fungovalo. A taky začnete fungovat jako asistenti na kurzech a naučíte se vše, co to obnáší.
 
 Podmínkou pro účast v kurzu AIDA4 je mít za sebou certifikovaný kurz první pomoci, kde se naučíte resuscitaci. Doporučuju třeba kurz První pomoc pro Freedivery od Marka Balického. Pro info o termínech nám napište zprávu.
 
 
 Ubytko klasicky v Luxury Campu, mobilheimové chatičky cca 10 minut autem od DeepSpotu, s terasou, grilem, saunou a venkovními vířivkami.
 
 Cena:
AIDA4 -> 9500,-
AIDA3 -> 8500,-
AIDA2 -> 7500,-
 
Vedený trénink mimo kurz: 1000 Kč
(Vhodné zejména pro absolventy AIDA2 pool, kteří si chtějí dodělat certifikaci AIDA 2, pro studenty ostatních systémů, kteří přecházejí k AIDA a je potřeba udělat crossover evaluaci dosavadních dovedností, nebo pro absolventy AIDA 2, kteří budou chtít prozkoumat hloubky 20+, ale necítí se ještě na AIDA 3).
 
V ceně kurzů a tréninků není vstupné do bazénu, ubytování, doprava ani jídlo.
 
Vstupné do bazénu je cca 1200 Kč za trénink (90 minut).
 
Budeme trénovat v pondělí večer, pak 2x denně úterý-pátek, v sobotu pojedeme domů. Tzn. 9 tréninků. Můžete si naplánovat den volna, můžete přijet později nebo odjet dřív.
 
Jen počítejte s minimální délkou kurzů:
AIDA 2: 2 a půl dne (5 tréninků)
AIDA 3: 3 dny (6 tréninků)
AIDA 4: 4 dny (8 tréninků)
 
Jako přípravu na kurzy AIDA 2 a AIDA 3 doporučuju přípravné tréninky na AIDA 2 pool a AIDA 3 pool.
Víc info po zprávách.
 
Máte-li dotazy, pište zprávy nebo volejte na 608967349.
 
Honza Bareš
 
 
 
I  FREEDIVE PRAHA