Bazénové kurzy (Praha)

V Praze se toho pod vodou dá naučit docela dost. Od prvních zanoření pod hladinu až po pokročilé bazénové freedivingové certifikace.

Bazénové certifikace vám umožní přístup do potápěčského bazénu i bez instruktora (s parťákem) a skvěle vás připraví na trénink hloubek.

  • AIDA 2 pool - bazénová freedivingová certifikace ("indoor freediver")
  • AIDA 3 pool - pokročilá bazénová certifikace (navazuje na AIDA 2 pool nebo AIDA 2)

Základní bazénový kurz AIDA 2 pool z vás udělá celosvětově uznávaného parťáka pro ostatní freedivery, naučíte se nedýchat přes 2 minuty, uplavat s ploutvemi 40 m pod vodou a zachránit parťáka v mělké i hluboké vodě.

Středně pokročilý kurz AIDA 3 pool navazuje na AIDA 2 pool,  AIDA 2 nebo certifikáty "Level 1" a "Indoor freediver" od ostatních freedivingových škol. Zdokonalíte se. Vydržíte pod vodou déle, doplavete dále, vyplilujete techniku a naučíte se zvládat vysoké dávky CO2. Zkrátka vše, co je potřeba jako bazénová příprava na ponory do -30 m.

Freedive Terapie
IDEÁLNÍ DÁREK
3 333 Kč / ks
Volná místa (7 ks)

Cílem kurzu je cítit se ve vodě i pod hladinou bezpečně. Protože pocit bezpečí je základ pro všechno ostatní.  Max. 7 statečných klientů Těším se na vás16.6. 17-22 h...

Kód: 766
60 darkovy voucher na aida 2 pool
5 500 Kč / ks
Volná místa

Bazénová freedivingová certifikace uznávaná po celém světě. Nauč se být dobrým parťákem pro ostatní freedivery a osvoj si základy nádechového potápění. Dvoudenní kurz probíhá v...

Kód: A2P23-4
2 položek celkem